X faktorius S06E07 2018-10-28 (7 Laida) Prenumeruokit kanala- Paspauskit Patinka mygtuka ir Dalinkis

Dalintis
 • Įkelta prieš 2 savaitės kategorijoje X Faktorius

  www.pazintys.ml/ Pazinciu portalas išpildantys tavo svajones.nn#xfaktorius #faktorius #xfacto
  nn„X Faktoriuje“ sprogo pozityvumo bomba: šokis palietė vi

  ...

  www.pazintys.ml/ Pazinciu portalas išpildantys tavo svajones.nn#xfaktorius #faktorius #xfacto
  nn„X Faktoriuje“ sprogo pozityvumo bomba: šokis palietė visus 2018.10.29 10:30 Renginių vedėjas Simas Aleksandravičius – tikras energijos užtaisas, į „X Faktoriaus“ projektą grįžęs po dviejų metų pertraukos.

  20-metis prasitarė, jos per tuos du metus jo gyvenime daug pasikeitimų neįvyko, tačiau svarbiausia, aistra dainavimui niekur neišblėso.nnIš kariuomenės grįžusiam reperiui – patriotiškumo pamokėlė „X Faktoriuje“ 2018.10.28 11:00 23-iejų Karolis Račas į „X Faktorių“ atkeliavo iškarto gryžęs iš privalomosios karinės ta
  ybos.

  Atkaklumo kauniečiui netrūksta, nes tai jau antras bandymas, kuomet jis siekia patekti į finalinius etapus populiariausiame Lietuvoje muzikiniame pojekte.

  Pirmą kartą vaikinui koją pakišo jo paties ištarta frazė, tačiau ...nnKarti Samo kritika „X Faktoriuje“: „Žiūrėti į tave neįmanoma“ 2018.10.27 13:30 20-metis Vytautas Sakavičius iš Kauno į „X Faktorių“ žengė lydimas tėvų ir merginos.

  „Dainuoju viską, patinka lietuviška, bardai, rokas, senas džiazas“, – prieš lipdamas į sceną kalbėjo drovus studentas.

  Lėtą Billo Witherso dainą „Ain't No Sunshine“ pasirinkęs jaunuolis netrukus sulaukė gausių publikos ovacijų, ...nnGlobal Movie TraIlersnnnnChannel: www.youtube.com/channel/UCjOlNn2pyFWQ6af2Wfv-oIgnTwitter: twitter.com/TrailersGlobal

 • x faktorius s06e07 2018 10 28 7 laida prenumeruokit kanala paspauskit patinka mygtuka ir dalinkis
rodyti daugiau rodyti mažiau